Idźcie więc i czyńcie uczniów ze wszystkich narodów - Jezus (Mt 28,19)

Rekolekcje "Msza święta a styl życia"

Szkoła "Ludzie spod Damaszku" zaprasza na rekolekcje dla młodzieży w terminie 24-26 października br.

Jeśli chcesz doświadczyć zadziwiającej inspiracji na życie oraz radości z Mszy świętej, zgłoś się! Zobaczysz porywającą moc płynącą z wiary i to, na ile płaszczyzn w Twoim życiu może mieć wpływ Msza święta. Odkryjesz, że Msza święta niesie zbawienie i ma w sobie moc kształtującą życie. Poprzez ciekawe spotkania, ciszę, filmy i wzajemne słuchanie siebie poruszymy wiele tematów interesujących młodzież. Będą to rekolekcje nie tylko dla zniechęconych Eucharystią. Pomogą one żyć Eucharystią. Dadzą odpowiedź jak uniknąć znudzenia Mszą świętą oraz jak ją przeżywać, by zawsze było to spotkanie z Bogiem.

Serdecznie zapraszamy młodzież II i III klas gimnazjalnych oraz szkół średnich!

Temat: "Msza święta, a styl życia"
Termin: 24-26 października 2014 r.
Miejsce: Suwałki, ul. Łanowa 13, Dom rekolekcyjny „Betania”
Koszt: 65 zł

Rozpoczęcie rekolekcji: w piątek o g.17.00 , zakończenie: w niedzielę o g. 13.00

Zgłoszenia należy przesyłać/składać na adres:

Ks Szymon Klimaszewski,
16-400 Suwałki, ul. Łanowa 13,      
lub pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 693 556 657, 87 5665736

Prosimy zabrać Pismo święte, notatnik, kapcie i otwarte serce.

ks. Szymon

Nawrócenie Szawła

Szaweł ciągle jeszcze siał grozę i dyszał żądzą zabijania uczniów Pańskich. Udał się do arcykapłana i poprosił go o listy do synagog w Damaszku, aby mógł uwięzić i przyprowadzić do Jerozolimy mężczyzn i kobiety, zwolenników tej drogi, jeśliby jakichś znalazł. Gdy zbliżał się już w swojej podróży do Damaszku, olśniła go nagle światłość z nieba. A gdy upadł na ziemię, usłyszał głos, który mówił: «Szawle, Szawle, dlaczego Mnie prześladujesz?» «Kto jesteś, Panie?» - powiedział. A On: «Ja jestem Jezus, którego ty prześladujesz. Wstań i wejdź do miasta, tam ci powiedzą, co masz czynić».

(Dz 9, 1-6)