Idźcie więc i czyńcie uczniów ze wszystkich narodów - Jezus (Mt 28,19)

Warsztaty „Chrześcijanie, katolicy, uczniowie Jezusa ewangelizują”

Wezwanie Jezusa by głosić Dobrą Nowinę jest bardzo konkretne!

Zwracam się z serdecznym  zaproszeniem do wszystkich osób, które czują w sobie pragnienie dzielenia się z innymi szczęściem, płynącym ze świadomości  bycia uczniem Jezusa, dzieckiem kochanym przez Boga nieskończoną Miłością.

Spotykać się będziemy od lutego do maja w każdy II i IV poniedziałek miesiąca o godz. 19.00 w Domu Rekolekcyjnym „Betania” przy Parafii  Bł. Anieli Salawy w Suwałkach, ul. Łanowa 13.

Udział może wziąć każdy. Dołącz jeszcze w tym miesiącu. Postaramy się przekazać jak dzielić się tym, co otrzymałeś od Boga, jak ciekawie i skutecznie mówić o Bogu, jak zarazić innych wiarą, jak sprawić, by Twoja wspólnota była żywa i atrakcyjna.

Wezwanie Jezusa by głosić Dobrą Nowinę jest bardzo konkretne i nie może czekać - dlatego już dziś podejmij decyzję.

Nawrócenie Szawła

Szaweł ciągle jeszcze siał grozę i dyszał żądzą zabijania uczniów Pańskich. Udał się do arcykapłana i poprosił go o listy do synagog w Damaszku, aby mógł uwięzić i przyprowadzić do Jerozolimy mężczyzn i kobiety, zwolenników tej drogi, jeśliby jakichś znalazł. Gdy zbliżał się już w swojej podróży do Damaszku, olśniła go nagle światłość z nieba. A gdy upadł na ziemię, usłyszał głos, który mówił: «Szawle, Szawle, dlaczego Mnie prześladujesz?» «Kto jesteś, Panie?» - powiedział. A On: «Ja jestem Jezus, którego ty prześladujesz. Wstań i wejdź do miasta, tam ci powiedzą, co masz czynić».

(Dz 9, 1-6)